niedziela, 27 maja 2012

Szał szycia

Ależ się u nas ostatnio dzieje! Aktywne jesteśmy w 3 galeriach internetowych a w dodatku szyjemy z mamą cudeńka i wystawiamy w dwóch sklepikach. Mama w Polsce w Środzie Wlkp.,w galerii Parson a ja tutaj u mnie w Niemczech w Eisenach. Sklepik nazywa się Tausend schöne Dine a właścicielka Wiebke uwielbia tego typu rzeczy i oczywiście bardzo ceni sobie rękodzieło. Sama lepi tam i ugniata ceramike. Przepiekne wazoniki, świeczusie i szkatułki. Coś cudowego! Moje szyte Tworki bardzo się jej podobają, zachwyca się niesamowicie jak coś nowego przyniose i zaraz zastawia tym okno wystawowe :) Przemiła kobietka! Także możecie sobie wyobrazić mnie i mama jak całymi dniami nic innego nie robimy jak szyjemy. Moja mama jest w o tyle lepszej sytuacji, że nie ma już małych dzieci ;) A jak już do siebie dzwonimy to po to aby pogadać a szyciu ;) Zastanawiam się jak tata to wytrzymuje ;)

Oto moje najnowsze łapki kuchenne.Kosmetyczki i etui na chusteczki.

Oraz etui na smartfony :)Sama ze swojej pracy jestem bardzo zadowolona i ogromną przyjemność mi ona sprawia. Mam nadzieję, Mam nadzieję, że interes będzie się po mału kręcił!

Pozdrawiam Was bardzo ciepło i serdecznie

Marcia

7 komentarzy:

kot&malenstwo pisze...

Gratuluję Robótkowych -Twórczych sukcesów :) Nic dziwnego, że się kręci, bo takie ładne rzeczy szyjesz :)

Makolina pisze...

Śliczne rzeczy szyjesz! Pozdrawiam ;-)

Madiza pisze...

piękne rzeczy tworzysz! nie dziwię się , że budzą zachwyt!!! gratuluje talentu!!

AgA19791a pisze...

Piękne rzeczy, piękne ! Zdolne masz łapki bardzo i pomysłowość i wyczucie smaku,bo dobrane kolorystycznie wszystko , aż miło ;)

kiboko pisze...

Zdolne z Was Babeczki:) może nie do schrupania a podziwiania:) Piękne łapki:)

Joanna pisze...

Tak, zdolne :) Łapki są cudne :)

celinum pisze...

Ile energii bije z tego posta! Aż chce się czytać i podziwiać!