niedziela, 29 maja 2011

Bielenie "starego drewna" i nie tylko.

Wspomniane "stare drewno", czyli śliczna skrzynka, którą dostałam od Marci z taką właśnie przywieszką.
Była już pomalowana popielatą farbą. Ja ją oszlifowałam bo to było konieczne;))) (ale nie z farby) , pobieliłam rozcieńczoną farbą akrylową , polakierowałam i ozdobiłam bawełnianą koroneczką. Będzie na przydasie (koronki, nici itp.). Dzięki Marciu. Jest śliczna.

Jednak zanim została wypełniona wspomnianymi przydasiami posłużyła jeszcze jako element dekoracyjny do następnej "sesji zdjęciowej". Zdjęcia z kolei miały być wykorzystane do przygotowania kartki urodzinowej dla naszej kochanej Madzi. Zdjęć ( jak przystało na "sesję zdjęciową") powstało dużo. Odbyła się wstępna selekcja, potem następna itd. A jaki był finał, popatrzcie.

Ponieważ zdania były podzielone w dalszym ciągu więc wywołałam oba zdjęcia. Z tego stokrotkowego zrobiłam  kartkę a konwaliowe wysłałam jako załącznik.


Wracając jednak do bielenia bo na skrzynce się  nie skończyło. Pod gąbkę poszły stare latarenki, które w pierwotnej wersji były czarne i również stare wiklinowe doniczki. W nowej wersji stanowią wiosenną dekorację wejścia do domu.
Pozdrawiam wszystkich słonecznie.
Alina.

2 komentarze:

amma pisze...

Efekt koncowy postarzania, starej drewnianej skrzynki wyszedl Ci na 5+!!Gratuluje! Jak juz sobie miejsce znajde na nia znadje, to sie zglosze do Ciebie ;)
Calusy
marcia

amma pisze...

Ładnie wyszła Ci ta skrzynka!
a zdjęcia na kartkę oba mi się podobają, jak je zobaczyłam to od razu sobie pomyślałam, że pewnie nie mogliście się zdecydować, które wybrać ;) dziękuję, za kartkę, życzenia no i PREZENTY!! :)
:*:*
madzia