środa, 22 lutego 2012

Kosmetyczkowe wariacje

Styczeń to dla mnie i moich dzieci czas dłuższych odwiedzin u moich rodziców. Jest tak co roku i miejmy nadzieję, że długo to tak już zostanie! A jak są rodzice, którzy z ogromną miłością, troskliwie i czasami nawet nadgorliwie ;) zajmują się wnukami, to jest czas dla mamy na szycie nowych uroczych tworków. 
Tym razem skupiłam się na kosmetyczkach w kształcie prostopadłościanu z aplikacją w kształcie serca w rożnych wariacjach kolorystycznych! A ich opisy są autorstwa mojego starszego synka Paula :) Stosunkowo precyzyjne i dość zabawne :)

Ta była dla  cioci Izy, tej od Lenki co ma ten czarny rowerek w ogrodzie. Tam nie byłem w tym roku, nie mama, bo byłem chory!


 
Dla cioci Madzi, tej od kotów i chipsów! Co nam to pierwsze małe lego kupiła!


Ta była dla cioci Kasi, od tej słodkiej Majki, co się z nią całujemy!

  

Największa radość chyba sprawiało mi kończenie jednej a zaczynanie kolejnej! Te wiecznie zmieniające się materiały i barwy .... ochh coś cudownego! 
Do kilku kosmetyczek udało mi się nawet dołączyć etui do chusteczek higienicznych.

Ta była dla cioci Agi od dużego Filipa z motorem w ogrodzie!

  

Dla długowłosej cioci Ani, od Emilki i Weroniki, tam co to wtedy te chrupki przed telewizorem mogliśmy jeść, nie mama :) Cóż za radość!!!


A ta dla cioci Oli ... aha od tej małej Basi, co tak dużo mówi! Już wiem mamuś! Ale my tych cioć dużo mamy, nie mama! :) 
Coś cudownego, jak taki 4-letni Szkrab próbuje sobie w tej swojej małej głowie ten świat poukładać :)

  
Niestety (a może raczej na szczęście :)) żadna z kosmetyczek nie pozostała w moich rekach! Kilka przyjaciółek obchodziło w styczniu i z początkiem lutego urodzinki, więc postanowiłam zrobić dla nich w końcu coś od siebie a przy okazji troszkę się rozreklamować. A inne dostaty za to, że SĄ! Wielkie dzięki dziewczyny!! Cudownie, że jesteście!

Pozdrawiam Was wszystkich bardzo gorąco!

ciocia Marcia

6 komentarzy:

Baloska pisze...

Piękne kosmetyczki.

Aba pisze...

kosmetyczki cudne, kolorowe i chyba pakowne. Sama bym chciała taki prezent dostać :) Obdarowane na pewno są przeszczęśliwe :)

Magiczna Fabryka pisze...

Jakie cudne!

ulinkap pisze...

śliczne kosmetyczki! takie prezentu bardzo lubię :)

Jagna pisze...

wspaniałe :)

AgA19791a pisze...

Śliczne kosmetyczki, bardzo !
Ale opisy Synka biją Twoje prace na głowę ;)