piątek, 16 października 2009

Jeszcze tydzień nam został... :)

Ostatnio trochę zaniedbałam to moje blogowanie, podobnie zresztą jak jego współtwórczynie. Tłumaczyć się tu nie ma za wiele z czego. Życie codzienne, nasilające się obowiązki i wielkie przygotowania do przyjścia kolejnego Promyka Słońca na świat :) Ochh tak Moje Drogie, jeszcze tydzień i powinniśmy po raz drugi już zostać dumnymi rodzicami kolejnego cudownego Maleństwa! My się już doczekać nie możemy, podobnie jak przyszli dziadkowie, ciocie i wujkowie ale nasz prawie dwuletni synek jakoś nadal niebardzo może pojąć czemu ta mama się cały czas wielkim brzuchem wymiguje i nie chce go dźwigać jak on ze schodów nie ma ochoty sam zejść i woła namiętnie „mama apa apa!”
W następną niedziele jest ta magiczna data wyliczona przez lekarza. Zobaczymy ile to nasze Maleństwo bedzie kazało jeszcze na siebie czekać!
W tych ostatnich miesiącach za wiele nie próżnowałam, żebyście sobie nie pomyslały :) Mimo rosnącego brzuszka i wymagań mojego synka udało mi się zrobić kilka telegramów ślubnych i zaproszeń.

Poza tym bylo kilka kartek z okazji narodzin dzieci u moich znajomych i zaproszenia na spa i tenisa.
Niestety nie wszystkie udało mi się w czasie sfotografować. Ciężarne mają niestety to do siebie, że nie zawsze na czas o wszystkim potrafią pomyśleć ;) Ochh mówie Wam rozkojarzona jestem ostatnio niesamowicie!

Pozdrawiam Was cieplutko w te wyjątkowo chłodne dni i proszę trzymajcie kciuki za nas!

Marcia :)

6 komentarzy:

Rybiooka pisze...

Trzymam kciuki trzymamy :)
Będzie dobrze :)

Jo-hanah z Wrzosowej Polany pisze...

No to z niecierpliwością czekam na wieści kiedy maleństwo już będzie na świecie i trzymam kciuki!
Piękne karteczki porobiłaś.
Ściskam serdecznie Ciebie, brzusio i syneczka

aagaa pisze...

Trzymam mocno kciuki i wiem ,że wszystko będzie dobrze!
Pozdrawiam serdecznie

13ka pisze...

Śmiać mi się chce bo zobaczyłam miniaturkę (fot.1) i aż jęknęłam mówiąc w myślach "jakie piękne płytki do kuchni" ;DDD .
Cudne kartki, podziwiam i dasz radę pozdrawiam

Ania. pisze...

Hej!Po pierwsze-bardzo ladne kartki:-) .Po drugie i najwazniejsze-zycze ci,aby dzidzia urodzila sie w terminie,zdrowa i sliczna:-).My juz 3 dni po terminie i coreczka wyjsc nie chce. Chyba jej sie nie spieszy niestety a my umieramy z niecierpliwosci haha.No coz,innego wyjscia nie mamy,jak tylko czekac. Szybkiego i bezbolesnego porodu! Ania:-)

olla pisze...

Co za wspaniała nowina:) A może maleństwo już jest na świecie? Gorące pozdrowienia i życzenia dobrego startu w życie:)